Wróć do listy artykułów

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

27 sierpnia 2023

Mental wyzwanie.

Co jakiś czas będę wrzucała dla Ciebie zadanie do zrobienia, taką mentalną próbę sił samego ze sobą. Oczywiście nie będę weryfikować wyników ani oceniać, sam/-a to zrobisz.

 

Dziś wieczorem, gdy już wszystkie sprawy pozamykasz, usiądź chwilę w ciszy i zastanów się nad tym co znaczy dla Ciebie powodzenie i poczucie zadowolenia w pracy?

Czy w swoim miejscu pracy masz możliwość rozwijania się, osiągania lepszych wyników? Jeśli tak to jak się motywujesz na co dzień?

 

Jest pewna niepisana zasada mówiąca o tym, że aby być na szczycie, trzeba czuć się tak, jakby się na nim było. Jeśli pomyślałeś teraz o „syndromie oszusta” to szybko o nim zapomnij, bo każdy sukces rodzi się z działań jakie podejmiesz w tym kierunku oraz Twoje podejście mentalne do tematu. Syndrom, o którym wcześniej wspomniałam to zjawisko psychologiczne, mówiące o braku wiary we własne kompetencje, co niestety skutecznie potrafi zablokować nasz rozwój.

 

Wracając do wyzwania, to proponuję Ci abyś w tym tygodniu zrobił/-a własne spotkanie motywacyjne, nie zawsze są potrzebne do tego osoby trzecie, czasem sami wiemy najlepiej co nam pomaga i budzi nasz entuzjazm, taki ze środka i zupełnie szczery, nie wymuszony.

Jeśli natomiast będziesz chciał przeprowadzić takie spotkanie motywacyjne 1:1 metodą treningu mentalnego to zapisz się na sesję – wypracujemy wspólnie wskazówki dla Ciebie, które będziesz mógł wykorzystywać do pracy własnej.

 

Napisz do mnie >

 

Kiedy jak nie dzisiaj?