Regulamin sklepu

Polityka prywatności

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

REGULAMIN SKLEPU

Ostatnia aktualizacja: [25.09.2023r.]

Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem online oferującym sesje treningu mentalnego. Przed dokonaniem zakupu, prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi zasadami regulaminu, które regulują warunki zakupu i przełożenia sesji treningu mentalnego.

 

1. Zakupy: 

1.1. Nasz sklep online umożliwia zakup sesji treningu mentalnego. Wybierając sesję, potwierdzasz swoją chęć uczestnictwa w treningu.

1.2. Wszystkie ceny podane na stronie są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT, chyba że podano inaczej.

 

2. Płatności: 

2.1. Płatności za sesje treningu mentalnego są przetwarzane za pośrednictwem platformy Stripe. Przy dokonywaniu płatności, zostaniesz przekierowany na stronę Stripe, gdzie będziesz mógł dokonać płatności za pomocą różnych metod dostępnych na tej platformie.

2.2. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie na swoją skrzynkę e-mail, zawierające potwierdzenie zakupu oraz szczegóły sesji, w tym datę i godzinę.

 

3. Przełożenie Sesji: 

3.1. Możesz poprosić o przełożenie sesji treningu mentalnego na inny termin, jednak taka prośba musi być złożona nie później niż 48 godzin przed planowaną sesją.

3.2. Jeśli prośba o przełożenie sesji zostanie złożona później niż 48 godzin przed planowaną sesją, sesja przepada, a płatność nie jest zwracana.

 

4. Anulowanie Sesji: 

4.1. Możesz zrezygnować z sesji i otrzymać zwrot kosztów, jeśli zgłosisz anulowanie nie później niż 48 godzin przed planowaną sesją. Po tym terminie, nie jesteśmy w stanie zwrócić kosztów.

 

5. Odpowiedzialność: 

5.1. Dokładam wszelkich starań, aby dostarczyć wysokiej jakości usługę. Niemniej jednak, nie ponoszę odpowiedzialności za rezultaty treningu.

 

6. Dane Osobowe: 

6.1. Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności, którą możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

7. Kontakt: 

7.1. W razie pytań lub potrzeby kontaktu w sprawach związanych z zakupem sesji treningu mentalnego, prosimy o kontakt na adres: kontakt@strefamentalna.pl.

 

Dziękujemy za wybór mojej oferty treningów mentalnych. Pragnę Cię wesprzeć w osiągnięciu Twoich celów i rozwijaniu umiejętności mentalnych.